Pamielot acis

Katru dienu ieraugu jaunus un jaukus video materiālus, kurus žēl atstāt vienus. Kuri uzkurina indignados jeb sašutušo sajūtu un dod spārnus un ticību, ka lietas var mainīties. Te nu būs.

19/10/2011 – Dokumentāla īsfilma par ASV politiku liekulību Volstrītas protestu kontekstā.

22/07/2011 / Dokumentāla īsfilma, par to, kas ir “indignados” un ko viņi ziemā ēd.

28/06/2011 – Deivids Ike (David Icke): What is wrong in the world

22/06/2011 – Spanish Revolution

16/06/2011 ASV pilsoņi par “Too Big To Fail” bankām.

15/06/2011 – Par grieķiem un bankām runā britu eirodeputāts.

13/06/2011 – Vēl viens jauks uzmudrinājums un arī skaidrojums.


12/06/2011  – Take Back Europe.

12/06/2011  – Revolūcijas laika līnija.

11/06/2011 – Mr. Anonīmā vēsts Spānijas politiķu kliķei. Cilvēkiem nevajadzētu bīties no saviem valdniekiem, bet gan valdniekiem vajadzētu bīties no saviem cilvēkiem.

Šī ir anonīma ziņa Spānijas politiķu klasei. Mēs viņus brīdinām. Vai viņi domāja, ka piemānīs visus uz visiem laikiem? Šķiet, ka viņi neko nav sapratuši. Viņu neatlaidīgie pūliņi apslāpēt vārda brīvību un arvien pieaugošo sašutuma vilni pret viņu korumpēto sistēmu ir pilnīgi bezjēdzīgi. Jo vairāk viņi atbalstīs plutokrātiju un savas absurdās prasības, jo spēcīgāk viņi nonāks sabiedriskās domas centrā. Jo vairāk tauta maksās par nelielas, neaizskaramas elites kriminālo negausību, jo redzamāka kļūs viņu nespēja vadīt tās pārmaiņas, kuras tiem pieprasām. Jo vairāk spēka viņi pielietos pret miermīlīgām un neapbruņotām personām, jo par mazāk likumīgu viņi atzīst paši savu varu. Uz katru korporatīvo dezinformāciju, ko jūs vai jūsu kapitālbiedri publicē, izaug simtiem pilsoņu kanālu, lai nodrošinātu to, ka tiktu dzirdēta patiesība.  Tauta ir evolucionējusi. Tagad mēs esam plašs tīkls, kurā apvienoti sociālo tīklu sakari ar tehnoloģiju, un ar kura palīdzību mēs dalāmies ar informāciju kā globālu sirdsapziņu. Jūsu centieni mūs sašķelt un atsvešināt vienu no otra vair nekad nebūs efektīvi. Tieši otrādi, viņi sāk atklāt savu „nolietošanās” stratēģiju: pēc 22.maija vēlēšanām, lielāko partiju pārstāvji pamet savus piespiestos smaidus un turpina ķildoties par to, kurš sēdīsies pie ekonomikas, viņu vienīgā dieva, labā sāna. Dekadentā Spānijas parlamentārā monarhija, kas nemaz nav spējīga saprast atmodinātā pūļa alkas, nevar darīt neko citu, kā vien turpināt diskreditēt kustību, kuru tā nesaprot, kuru nespēj apkarot, kuru nevar noklusināt, ne apstādināt. Politiķu novecojušās birkas, kuru vienīgais mērķis ir izraisīt tiem izdevīgus strīdus, ir apvainojums pavalstnieku prāta spējām.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: